Miren Browser

Miren Browser 1.2.155

Szybka i darmowa przeglądarka internetowa na Android

Zalety

  • Szybkość
  • Wsparcie dla Flash
  • Ciekawe opcje trybu nocnego i auto-stop
  • Multi-touch zoom

Wady

  • Nie wykryto

Doskonały
9

Miren Browser to darmowa przeglądarka internetowa na telefony z systemem Android. Wyróżnia się bardzo praktycznym i wygodnym interfejsem, a także dużą szybkością działania. Trzeba przyznać, że na tle konkurencji Miren Browser błyszczy!

Główny ekran Miren Browser to w pełni konfigurowalny panel z najważniejszymi skrótami do ulubionych stron. Oprócz tych już predefiniowanych (Facebook, Twitter, Google) możemy dodać swoje własne. Istnieje więc możliwość śledzenia kanałów RSS, przeglądania pobranych plików i historii oglądanych witryn. Obsługa stron odbywa się w oparciu o zakładki, co stało się już chyba standardem, zarówno mobilnych jak i komputerowych przeglądarek web.

Z Miren Browser pracuje się bardzo łatwo i intuicyjnie, a aplikacja działa szybko i płynnie. Oprócz opcji znanych z innych przeglądarek, mamy tutaj dwie ciekawostki. To tryb nocny oraz funkcja auto-stop, która zatrzyma pobieranie plików, gdy opuścimy strefę Wi-Fi. Dzięki temu, nie narazimy się na niepotrzebne koszty. Miren Browser wspiera obsługę Flash, co daje możliwość oglądania np. YouTube.

Miren Browser to super szybka, intuicyjna przeglądarka, która powinna przypaść do gustu wszystkim użytkownikom telefonów z systemem Android. Z pewnością wyróżnia się on na tle innych tego typu aplikacji szybkością uruchamiania stron i przyjaznym interfejsem. Jeśli cenisz sobie wygodę, sprawdź Miren Browser - prawdopodobnie już przy niej zostaniesz!

Miren Browser

Download

Miren Browser 1.2.155

Opinie użytkowników o Miren Browser

  • według Anonymous

    Przeglądarki na androida.
    Jest to dość szybka przeglądarka, bardzo przypomina Google z PC swoją kolorystyką, ws...   Więcej